Zadzwoń do nas
58 681-24-29

Softcement

zobacz wszystkie produkty

Linia produktowa: Softcement

W gusta pasjonatów minimalistycznych wnętrz trafi faktura betonu, która stała się inspiracją dla płytek z kolekcji Softcement. Ciekawa struktura oraz patchworkowe akcenty kolekcji to mieszanka kilku trendów wnętrzarskich, tworzących ciekawą i spójną kompozycję. Imitacja betonu w trzech odcieniach szarości, w połączeniu z niezwykle efektownymi dekorami i płytkami z nadrukiem imitującym strukturę 3D, nada każdemu wnętrzu innego charakteru. Softcement to kolekcja skierowana do wszystkich, którzy czerpią energię z harmonii subtelnego i spójnego wnętrza.

Matowa lub polerowana powierzchnia gresu o delikatnej strukturze pozwoli na zaaranżowanie dużych powierzchni ścian i podłóg, ale również na wykorzystanie wyrazistych dekorów jako patchworkowej dekoracji wybranych elementów przestrzeni.

Zestawienie płytek bazowych i dekorów z kolekcji Softcement doskonale prezentuje się w nowoczesnych łazienkach i kuchniach.

Nowoczesność, minimalizm i harmonia nigdy nie były bliżej. Wyjątkowa kolekcja Softcement to wariacja na temat piękna drzemiącego w surowej estetyce betonu.

więcej informacji o produktach Cerrad

Aktywne filtry